KONST / Litografier / Färglitografi 12969316
nr 1296 9316
Magdolna Szabo
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 31/240. Motivet: 24x24 cm
Magdolna Szabó, svensk bildkonstnär född 1958 i Dévaványa i Ungern.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:28:48
150 kr
Magdolna Szabo
Läs mer om Magdolna Szabo